İptal & İade

        Şirketimiz, satış sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak tüketici haklarını korumaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz imalat, sevkıyat, servis vb. kaynaklı her türlü memnuniyetsizlikler titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iade süreçlerinde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için aşağıda belirtilen koşulların sağlanması gerekmektedir. Bu koşullardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

 • Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 • İade edilecek ürüne ait Sevk İrsaliyesi ve/veya Satış Faturası (Tüm nüshaları ile birlikte) ürünle birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

Diğer Şartlar:

 • İade edilecek ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 • Teknik Servisimize gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, ödemenin yapıldığı kredi kartına bağlı olarak ilgili banka tarafından 7 gün içerisinde hesabınıza yansımaktadır.
 • İade edilecek ürün / ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
 • İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından firmamıza ulaşması durumunda teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel İade Şartları:

 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satışa sunulabilme özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.
 • Yanlış verilen veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır. 

Ürün İade Adresi: ​

Kare Bilişim Teknolojileri / Barış SARIHAN

 Mecidiyeköy Mah. Kervangeçmez Sok. No:7/A

Pk.34387    Şişli/İstanbul 

Tel : +90(212)213 63 90